SEVVA NATUREL ORGANİK BAL KREMİ!

Daha genç, daha canlı ve daha güzel bir cilt için!

Sevva Naturel Organik Bal Kremi ciltte devrim denilecek önemli bir değişimin başlangıcı olabilmektedir. En bakımlı cildin bile bu üründen alabileceği çok şeyler olabilir.

Ürünümüz sağlık bakanlığının 24.03.2005 tarihli ve 5324 no'lu kozmetik kanununa göre yasal prosedürlere, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiştir.

Sevva Naturel krem, organik balla birlikte diğer birçok doğal üründen formüle edilmiştir.

Kadın, erkek, genç yaşlı herkes için, elde, yüzde ve vücutta kullanılabilir.

Kullanılan bal organik sertifakalı doğal baldır.

Ürünümüz ISO 9001 ve ISO 2000 sertifikalı tesislerde el değmeden üretilmektedir.

ETKİLERİ:

Cilt yüzeyini yeniden yapılandırarak pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.

Cildin erken yaşlanmasını engellemeye yardımcı olur.

Collegen üretimini artırarak cildin toparlanıp sıkılaşmasına katkı sağlar.

Cilde yoğun bir şekilde nem verir. Nemi içine hapsederek gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur.

Antioksidan etkisi ile cildi çevresel faktörlere karşı korur.

Cilde enerji verir ve canlandırır.

KULLANIMI:

Sabah Aksam temiz cilde göz çevresi hariç uygulanır.

Maske Olarak: Banyodan sonra göz çevresi hariç tüm cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür.

10 dakika beklettikten sonra bir mendil yardımıyla silinir.

DOĞALLIK ESAS ALINDI:

Sevva Naturel Bal Kremi bitki örtüsü yönünden zengin ve ekolojik yapısı bozulmamış kırsal bölgelerindeki arıların ürettiği balı kullanmaktadır.

Sevva Naturel Bal Kremini diğer bal kullanılan kozmetik ürünlerinden ayıran temel fark kullanılan balın yüksek kalitesi ve üründeki kullanım oranıdır.

Sevva Naturel Bal Kremi doğal güzelliğinizi keşfetmeniz için size bir fırsat sunuyor.

BİNLERCE BİTKİNİN MUCİZEVİ ETKİSİ BİR ARADA!

1 kg bal üretebilmek için 40 bin arı 6 milyona yakın çiçek dolaşıyor. Sevva Naturel kullandığı balın üretimini bizzat denetlediği için alacağınız kremin aslında yüz binlerce çiçekten toplanan bir şifa kaynağı olduğundan emin olabilirsiniz. Her bitkinin, her çiçeğin insan cildi üzerinde çeşitli etkileri ve faydaları vardır. Peki binlerce çiçek özünün arının eşsiz üretim sanatıyla bir araya gelmiş haline ne demeli? Cildinizi bu mucizeden mahrum etmek ister misiniz?

KRALİÇE KLEOPATRA'NIN GÜZELLİK SIRRI!

Bal, binlerce yıldır insanların cilt bakımı ve makyaj için kullandığı bir doğal kaynaktır. Mısır Kraliçesi Cleopatra'nın destansı güzellik sırları arasında anılan en önemli ürünlerden biri baldır. Bu bilgi gerçek olsun veya olmasın insanların binlerce yıldan beri balı bir cilt bakım ürünü olarak benimsediklerini göstermesi açısından önemlidir.

ONLARCA ÜRÜNE SON!

Cildinizin sağlıklı ve güzel görünmesi için çeşit çeşit kimyasal ağırlklı üründen kurtulup, uzun vadede sizi her gün daha genç ve güzel gösterecek bir tek krem kullanmak istemez misiniz? Cildinizin bakımını tek başına üstlenmek için Sevva Naturel Bal kremine şans tanıyın.

AYAK VE ELLERİNİZDEKİ SORUNLAR İÇİN İDEAL!

Çatlayan eller ve ayaklar için çok uygun ve etkili bir yardımcı ürün. Cildinizin kısa sürede yumuşayıp iyileştiğini gözlerinizle göreceksiniz. Kabuklanan eller ve ayaklar, sertleşen deri .. artık sorun olmayacak.

CİLDİNİZİN GÖZENEKLERİ ŞİFAYLA DOLSUN!

Arının binbir çiçekten topladığı her damlası şifa çiçek özlerinden ve polenlerden oluşan mucize bal, cildinizin gözeneklerini şifa ile dolduracak. Suni nemlendiriciler, geçici parlaklaştırıcı ve beyazlatıcılar değil, gerçek bir mucizeyle cildinize gerçek bir çözüm sunun. Unutmayalım ki hiçbirimizin yedekte ikinci bir cildimiz yoktur!

ÜRÜNÜNÜN ÖNEMLİ BİLEŞENLERİ ve BİLİNEN ÖZELLİKLERİ:

Bal:

Balın cilde faydaları konusunda bir iki maddeyi saymakla yetinmek yanlış olur. Çünkü bal binlerce bitkinin faydasını bir araya getiren tek kelimeyle bir mucizedir.

Dolayısıyla bal insanın bütün bitkilerden beklediklerini bir araya getiren bir iksir hükmündedir. Cildinize tek kelimeyle hayat veren, canlandıran, yenileyen bir sihirli şifadan bahsediyoruz.

Balın cilt üzerindeki faydaları çok olmakla birlikte daha çok öne çıkanları şöyle sıralayabiliriz:

Cildi onarır, nem dengesini sağlar, hücreleri yeniler, ölü hücreleri temizler, cildi yumuşatır, ciltte canlanma sağlar, ciltteki soluk görüntüsünü alır, bakterileri öldürür...

Zeytinyağı:

Zeytinyağı cilt bakımında belki de en çok kullanılan doğal bir mahsüldür. Özellikle doğu kültüründe zeytinyağı yenildiği kadar harici kullanım için de tüketilmektedir. Zeytinyağının ismi her zaman cilt bakımıyla birlikte anılagelmiştir. İşte zeytinyağının bazı önemli faydaları:

Cildi nemlendirir

En zengin E vitamini kaynaklarındandır

Cildi besler

Cildi parlatır

Doğal bir anti ageing dir ve yaşlanmayı geciktirir.

Güneşten kaynaklanan zararlı etkileri azaltır.

Emziren bayanlar için en iyi göğüs bakım ürünüdür.

Tırnakları güzelleştirir ve güçlendirir.

Kurumuş ve çatlamış dudaklar için nemlendirici olarak kullanılabilir.

Çatlak ve kuru ayakları düzeltir.

Shea Butter:

Batı Afrika?da yetişen bir ağaç olan Sheanın tohumundan çıkartılan yağdır. Bu mucizevi yağ, asırlardır Afrika'nın çeşitli bölgelerinde cilt hastalıklarının (Egzama, güneş yanığı, kesikler, yaralanmalar vb.) tedavisinde kullanılmaktadır.

Shea Yağı, günümüzde kozmetik endüstrisinde en çok tercih edilen doğal bileşimlerden biridir. A, E ve F vitaminleri açısından zengin içeriğiyle cildi koruma, yenileme ve nemlendirme özelliği bulunur. Doğal yapısıyla özellikle kuru ve hassas ciltlerde mükemmel sonuç verir.

Gliserin:

Kozmetik sektöründe en çok kullanılan hammaddelerden biridir. Cilt üzerindeki nemlendirici etkisiyle bilinir. Ayrıca cildi besler ve yeniler.

Ana Sayfa Sipariş Verin Tüketici Yorumları Ürün Özellikleri Basında Sevva İletişim